10x Aloe Vera pro zdraví a krásu

Přidáno: 01.05.2016


Na pultech obchodů se velmi často setkáváme s výrobky obsahujícími Aloe Vera - jsou to šampony, krémy, nápoje.

Jak nám tedy Aloe Vera pomáha?

Aloe Vera celkově obsahuje řadu zdraví prospěšných látek pro náš organismus, celou řadu živin, antioxidantů, dokáže skvěle hydratovat - její vlastnosti jsou pro pokožku ideální, a je proto tak často využívanou součástí kosmetiky. 

10x pozitivní účinky Aloe Vera1. zázračná výživa pro pokožku a vlasy

Použijeme-li šampon, tělové mléko, sprchový gel s Aloe Vera - pozor ovšem na obsah Aloe Vera ve výrobku (alespoň 30 %) - pak naše vlasy nebo pokožka získávají bohatou minerální a vitamínovou výživu. Aloe Vera obsahuje velké množství vitamínů, včetně vitaminu A, B1, B2, B3, B6, C a E. Je také bohatá na cholin a kyselinu listovou, ty napomáhají regeneraci pokožky a udržují pevné a zdravé vlasy. Z minerálů  jsou v Aloe Vera hojně zastoupeny - vápník, železo, draslík, měď, mangan, selen, sodík, chrom, a mnoho dalších. Chcete-li krásnou pleť, pak jedině s Aloe Vera.


2. pomáhá s příjmem bílkovin

Protein je pro naše tělo nezbytný, vytváří nové buňky. Aloe Vera je plná aminokyselin, které jsou nezbytné pro tvorbu proteinů. V rámci Aloe Vera extraktů najdete více než 20 různých aminokyselin, které mohou pomoci s tvorbou kosti, orgánové tkáně, kůže atd.


3. udržuje zdravou krev

Díky množství nezdravých potravin, které jsou tak snadno dostupné v nákupních centrech a obchodech s potravinami v těchto dnech, je velmi snadné zahltit organismus a především krev velkým množstvím tuků a nečistot. Aloe Vera je přírodní prostředek chránící krev, poskytuje tělu tři různé rostlinné steroly. Jedná se o mastné kyseliny, které chrání krev, zejména kyselinou chlorovodíkovou, což je tzv. hodný cholesterol, který snižuje množství tuku v krvi. Nejen, že tyto mastné kyseliny chrání krev, ale mohou také snížit účinky některých alergií.


4. zlepšuje trávení

Špatné trávení nejen znamená, že tělo nedostává všechny živiny, které potřebuje. Často může způsobit až  gastrointestinální potíže a dokonce řadu onemocnění. Z tohoto důvodu je nezbytné, aby Vaše tělo dobře trávilo přijímanou potravu. Jako adaptogen  může Aloe Vera pomoci těm, kteří mají syndrom dráždivého tračníku, dokáže ulevit od zácpy, a dokonce může pomoci zastavit průjem. V podstatě je Aloe Vera neuvěřitelně efektivní při zvládání trávení a pomáhá v podstatě stejným způsobem jako vláknina. Začněte používat Aloe Vera jako doplněk stravy a zjistíte, jak dokážete maximálně těžit ze všech živin, protože vaše tělo je bude schopné efektivně absorbovat.

 

5. pomáhá detoxikaci

Plánujete detox? Aloe Vera má želatinovitou konzistenci, což znamená, že je schopna se pohybovat skrz vaše střeva pomaleji a po cestě absorbuje všechny toxiny, které vaše tělo nechce. Samozřejmě, že tělo se dokáže zbavit těchto toxinů samo o sobě, ale toxiny mohou v průběhu své cesty způsobit nejrůznější podráždění. Aloe vera dokáže proces detoxikace urychlit a zefektivnit a navíc jej provést šetrně.6. pomáha srdci, udržuje ho zdravé

Kromě pozitivního vlivu Aloe Vera na krev studie ukázaly, že Aloe Vera prospívá i našemu srdci. Výzkum opakovaně ukázal, že Aloe Vera podporuje transport kyslíku po celém těle. To pomáhá srdci, stejně jako všem ostatním vnitřním orgánům. Tyto studie zahrnovaly vstřikování Aloe Vera přímo do krve, ale stejného účinku může být dosaženo dlouhodobým přijímáním Aloe Vera jako potravinového doplňku.

 

7. vnější i vnitřní dezinfekce
Aloe Vera může díky svým antibakteriálním vlatnostem pomoci vyhnout se infekcím. Je to přirozený "bakteriální zabiják", takže skvěle pomáhá při boji proti vnitřním infekcím a zároveň může být použita také jako přírodní čistič na ruce a kůži. Překvapivě stejně účinná je i při léčbě virů, dokáže urychlit zotavení při virové nákaze. 


8. působí protizánětlivě

Aloe Vera pomáhá při léčbě zánětu tkáně a kloubů. Je ideální pro ty, kteří trpí artritidou nebo podobnými onemocněními, které způsobují ztuhlost v těle. Aloe Vera sice není schopna léčit příčiny, které způsobují zánět a tuhost, pomáhá ale při regeneraci. Na uklidnění bolavých svalů a kloubů doporučujeme vyzkoušet jedinečný Frio-calor gel s hřejivě chladivým účinkem. 


9. pomáhá při hubnutí

Aloe Vera pomáhá zlepšit trávení, jak již bylo uvedeno, to znamená, že úbytek hmotnosti je možno dosáhnout mnohem snadněji. Tělo při správném tráveni funguje efektivněji,  získá kvalitní živiny, zbaví se toxinů. S tím přichází i více energie, což ještě více usnadňuje proces hubnutí.


10. je snadno dostupná

A konečně, Aloe Vera je vážně snadno dostupná. Ať už ji chcete začlenit do svého jídelníčku nebo chcete dopřát svému tělu přírodní produkty na mytí a regeneraci. Aloe Vera podle svého vkusu a potřeb dnes nalezne každý!

 


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

 


 

 

Elegantní vzhled

 

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using

 

Paleta nastavení

 

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using

 

Elegantní vzhled

 

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when

looking at its layout. The point of using

 

Myš v balení

 

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using

 

 


 

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable

English. Many desktop publishing packages and web page editors now use Lorem Ipsum as their default model text, and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose    (injected humour and the like).

Copyright 2014 - 2021 © Canary Products