Novinky
3 za 1

  Gelatine Aloe Vera Barbadensis Akce 3 za 1! Nakupte výhodně 500g balení. Časově omezená akce.    

více

Kanárské ostrovy

Přidáno: 09.03.2016

Kanárské ostrovy jsou souostrovím 7 hlavních a několika menších ostrovů sopečného původu v Severním Atlantiku, jsou autonomní součástí Španělska.Ostrovy jsou převážně hornaté, na Tenerife dokonce naleznete nejvyšší španělskou horu Pico de Teide (3718 m n.m.).

Celkově je krajina na Kanárských ostrovech poměrně pestrá, kromě sopečných pohoří se tady setkáte s palmovými oázami, písečnými dunami a samozřejmě Kanárské ostrovy jsou také nekonečné pláže se světlým i čeným pískem. 

 


 

Aloe Vera miluje Kanárské ostrovy.

Jsou jejím přirozeným domovem už miliony let. Za tu dobu se dokázala dokonale přizpůsobit tomuto drsnému prostředí, tj. prostředí pouště, věčného slunce a léta, také větru.

Aloe Vera je v podstatě odolná a nenáročná rostlina, která dokáže živiny čerpat hluboko ze země a koncentrovat je ve svých tuhých, pichlavých listech.


Aloe Vera z Kanárských ostrovů představuje jednu z nejkvalitnějších aloe z celkové světové produkce.

Navíc Aloe Vera kosmetika pocházející přímo z Kanárských ostrovů je vyráběna především v místních manufakturách. Tyto výrobky vynikají svým složením a vlastnostmi právě díky šetrnému zpracování v místě Aloe Vera plantáží. 


 Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Copyright 2014 - 2020 © Canary Products